011/ 451 90 21 vrticmirijevo@gmail.com

GARFI BORAVAK

ŠTA PODRAZUMEVA?

Šta sve podrazumeva “Garfi boravak”?

  • Boravak dece pre i posle nastave

Preopterećenost roditelja svakodnevnim obavezama i poslom koji često traje i više od osam sati, olakša će znanje da njegovo dete boravi na pre svega sigurnom mestu, a i sto tako prelepom i seci prilagođenom ambijentu.

  • Vreme za domaće zadatke

Kroz boravak u našoj ustanovi deca će utvrđivati gradivo, sticati i proširivati znanja, ali će raditi i domaće zadatke. Na taj način omogući ćemo deci i roditeljima da kvalitetno provode preostalo zajedničko vreme kako napolju tako i kod kuće.
Ako je vašem detetu potreban individualan pristup, bilo kakva dodatna podrška prilikom rada naš stručan tim će vam rado izaći u susret.

  • Stručan tim

Stručan tim koji će raditi u našem boravku podrazumeva visoko kvalifikovane učitelje koji će raditi sa decom, pored njih tu su logoped i psiholog koji će vam biti na raspologanju ukoliko imate potrebu za istim.
U okviru našeg boravka za decu školskog uzrasta obezbedićemo sistematske preglede, dva puta godišnje jer je pravilan rast i razvoj vrlo bitno pratiti u kontinuitetu.

  • Kreativne radionice

U okviru svakodnevnog boravka pored redovnih aktivnosti deci nudimo i kreativne radionice:

1. Lutkarsko dramsku radionicu – Lutka je veoma važan segment rada sa decom jer može biti uvek drugačija, može biti mala, velika, može se pojaviti, nestati. Na taj način kroz lutkarsku radionicu i izradu lutaka od različitih materijala, deca će se osposobiti kako da prave lutke tako i da glume.

    2. Biološka radionica – pruža mogućnost da na njoj naučimo da raspoznamo drveće i cveće, da u našem biološkom kutku gajimo sadnice luka, krompira, blitve… učićemo decu da imaju zdrav odnos prema prirodi koja nas okružuje.

    3. Geografska radionica – Kroz putovanje u različite zemlje na zanimljiv način decu učimo o kulturi i običajima različitih naroda.

4. Hemijska radionica – Kroz primere iz svakodnevnog života učenici će se bliže upoznati sa sveprisutnošću hemije.
Tokom radionice, imaće prilike da se upoznaju sa različitim metodama i laboratorijskim posuđem (sitnjenjem supstanci u avanu, rastvaranjem i pravljenjem rastvora) izvodeći različite eksperimente.

pratite nas:

NAŠI VRTIĆI:

  • Vrtić 1, Šejkina 45-47
  • Vrtić 2, Vojvode Vlahovića 39v
  • Vrtić 3, Jovanke Radaković 39a
  • Vrtić 4, Vojvode Vlahovića 30
  • Vrtić 5, Mažuranićeva 31
  • Vrtić 6, Višnjička 49a

Radno vreme:

Ponedeljak-Petak: 06:30 – 18:00
Vikend: Zatvoreno

TELEFON | EMAIL

011/ 451 90 21, 060/ 08 00 252
vrticmirijevo@gmail.com