011/ 451 90 21 vrticmirijevo@gmail.com

NOVI VRTIĆ „MAČAK GARFILD“ 6 - VIŠNJIČKA 49a

U neposrednoj blizini šetališta Ada Huja u stambeno – poslovnom kompleksu ušuškan je naš šesti objekat. Odiše prostranošću od 350 metara kvadratnih u kome su smeštene dečije radne sobe.

Sobe su prostrane, svetle, obogaćene najsavremenijim nameštajem kao i raznolikim didaktičkim materijalima koji bude maštu i interesovanje svakog deteta.

Svakako moramo pomenuti to da su sobe namenski građene i to po dobu deteta, tako da objekat raspolaše sa jaslenom sobom, vaspitnim sobama, kao i sobom za naše najstarije drugare, sobom za predškolce. Pored soba tu su  i dečija kupatila sa elementima koja su prilagođena deci i njihovim potrebama.

Ono što ovaj objekat čini posebnim je dvorište koje je rasprostranjeno na 500 metara kvadratnih. Dvorište je obogaćeno sa puno različitih  rekvizita koja deca obožavaju i gde mališani vole da provode svoje vreme.

Naš stručan tim čine visokostrukovni vaspitači, diplomirani vaspitači, kao i medicinske sestre vsspitači koji uvek sa osmehom i puno ljubavi dočekuju svako dete kome se maksimalno posvećuju i trude da dete sa lakoćom prihvati novu sredinu koja će mu postati druga kuća.

pratite nas:

NAŠI VRTIĆI:

  • Vrtić 1, Šejkina 45-47
  • Vrtić 2, Vojvode Vlahovića 39v
  • Vrtić 3, Jovanke Radaković 39a
  • Vrtić 4, Vojvode Vlahovića 30
  • Vrtić 5, Mažuranićeva 31
  • Vrtić 6, Višnjička 49a

Radno vreme:

Ponedeljak-Petak: 06:30 – 18:00
Vikend: Zatvoreno

TELEFON | EMAIL

011/ 451 90 21, 060/ 08 00 252
vrticmirijevo@gmail.com